-- : --
Зарегистрировано — 132 027Зрителей: 73 887
Авторов: 58 140
On-line — 11 150Зрителей: 2242
Авторов: 8908
Загружено работ — 2 268 291
«Неизвестный Гений»
Nobody Won
Пред.![]() |
Просмотр работы: |
След.![]() |
How can it be
you sanction me
I sanction you
what can I do?
You'll be my foe
that's all I know
we'll have to fight
in the dead of the night
STRAIT OF HORMUZ
WHERE WE ALL LOSE
NOBODY WON
UNDER THE SUN
Don't spoil my time
it will be fine
because of you
to step into
I will forget
not ready yet
you are to do
your evil thing
you sanction me
I sanction you
what can I do?
You'll be my foe
that's all I know
we'll have to fight
in the dead of the night
STRAIT OF HORMUZ
WHERE WE ALL LOSE
NOBODY WON
UNDER THE SUN
Don't spoil my time
it will be fine
because of you
to step into
I will forget
not ready yet
you are to do
your evil thing
Голосование:
Суммарный балл: 0
Проголосовало пользователей: 0
Балл суточного голосования: 0
Проголосовало пользователей: 0
Проголосовало пользователей: 0
Балл суточного голосования: 0
Проголосовало пользователей: 0
Голосовать могут только зарегистрированные пользователи
Вас также могут заинтересовать работы:
Отзывы:
Нет отзывов
Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи
Трибуна сайта
Наш рупор







